רכישת ביטוח לרכב מסחרי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> ביטוח רכב מסחרי >> רכישת ביטוח לרכב מסחרי

רכישת ביטוח לרכב מסחרי

רכישת ביטוח לרכב מסחרי הינה פעולה שתבטיח לכם שקט נפשי, כך תדעו שאתם מוגנים בעת תאונה. בשל עודף המידע הנמסר באמצעים שונים מחברות הביטוח ניתן לטעות ולחשוב כי מדובר בפעולה פשוטה, שיחת טלפון אחת לחברת ביטוח וזהו המשימה בוצעה בהצלחה. אך לחברות הביטוח יש כללים משלהן בנוגע לביטוח לרכב מסחרי.

בשונה מכלי רכב רגיל משאיות וכלי רכב אחרים אינם זוכים להגנה של הביטוח ולכן בעת רכישת ביטוח כדאי לבדוק כי התנאים המוצעים מתאימים לכם האם הביטוח כולל חלפים,הוצאות גרירה,ביטוח צד ג'. ישנם כמה טיפים לבחירת ביטוח, הדבר הראשון שעליכם לשים אליו לב זה שביטוח לרכב מסחרי נקבע לפי מספר פרמטרים:1. מאפייני הנהג.2. מאפייני הרכב.

בתחילה נתייחס למאפיינים ואחר כך למאפייני הרכב. כאשר מתייחסים לאופי הנהג, הכוונה לגילו של הנהג- האם הוא מורשה לנהיגה, האם הוא נהג חדש, מינו ועבר ביטוחי. אך  לא רק המאפיינים של הנהג קובעים את דמי הביטוח אלא גם המאפיינים של הרכב. ככל שהרכב יקר יותר, כך דמי הביטוח יקרים יותר לביטוח רכב מסחרי. כמו כן, ככל שהרכב שוקל יותר הסיפור כבר שונה ומצריך הבנה עמוקה בכל הנוגע לביטוח רכב מסחרי.

 ביטוח לרכב מסחרי עד 4 טון

בהתאם להנחיות משרד האוצר אנשים בעלי  רכב מסחרי עד 4 טון יכולים לרכוש פוליסת ביטוח לרכב מסחרי סטנדרטית ובה מופיעים כל הכיסויים הכלולים במסגרת הביטוח. משרד האוצר פרסם את ההנחיות מתוך מטרה להגן על המבוטחים מפני הטעיות של חברות ביטוח שונות ולהבטיח לציבור הנהגים את הכיסויים הבסיסיים להם הם נדרשים במסגרת ביטוח לרכב מסחרי.

 ביטוח לרכב מסחרי מעל 4 טון

אם מדובר על ביטוח לרכב מסחרי מעל 4 טון, אז כאן המקרה קצת שונה. בחוק לא מצויינים מהן התנאים הבסיסיים הצריכים להיכלל במסגרת ביטוח רכב מסחרי ולכן חברות הביטוח יכולות לשנות את התנאים בהתאם לדרישות שלהן, ורבות מהן אכן עושות כך.  

חיפוש אחר ביטוח לרכב מסחרי אינו חייב להיות משימה בלתי אפשרית! אחת הדרכים לבדוק את מחירי הביטוח השונים היא באמצעות השוואת ביטוח רכב בין החברות השונות, היות וקיים הבדל משמעותי בין חברות ביטוח אחת לשנייה. באינטרנט תוכלו למצוא אתרים שונים המשווים בין סוגי הביטוח השונים.

אחד הפרמטרים החשובים בביטוח לרכב מסחרי הוא הביטוח המקיף. פוליסה לביטוח מקיף מכסה מגוון רחב של נזקים החל מתאונות, גניבות ועד לפגיעה ברכבי צד ג'. ביטוח מקיף אמור גם לתת כיוסי עבור הגנה משפטית בהליך פלילי, סיוע בתביעות נגד גורם צד ג' וכן לדאוג לאמצעי תחבורה חלופי בעת הצורך.

אילו פרמטרים חברות הביטוח המציעות ביטוח לרכב מסחרי לוקחות בחשבון? לא כל חברת ביטוח תכלול את הוצאות הגרירה, או ביטוח מזגן( הנכלל במסגרת ביטוח רכב מסחרי עד 4 טון). בנוסף כדאי לכם לבדוק גם את עלויות הביטוח במחשבון של משרד האוצר

 

 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):