רכב מסחרי עם רשיון ב

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> רכב מסחרי עם רשיון ב

רכב מסחרי עם רישיון ב

בעלי מקצוע אשר נדרשים להעמיס סחורות וציוד במסגרת עבודתם משתמשים כמובן רק ברכבים מסחריים מטבע הדברים. יש כל מיני דגמים וחברות אשר מציעות לכם את מרכולתן, וחשוב מאד לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם באשר הם. לדוגמא, פיאג'ו פורטר מקסי הוא רכב מסחרי אשר דורש רשיון ב' בלבד והוא נחשב לגדול ביותר בקטגוריה הזו בארץ. יש לציין, כי לרכב זה יש את השילדה הארוכה ביותר מכל הרכבים המקבילים לו אצל יצרנים אחרים אשר מייצרים משאיות קלות ורכבים מסחריים כאלה ואחרים. אם אתם  מחפשים טנדר חזק ואמין לעבודה, בגודל מקסימאלי אשר מאפשר לכם רשיון ב', רכב שיהיה נוח וזריז לנהיגה בעיר ואשר יוכל להגיע בצורת תכנון ארגז אשר תתאים בדיוק עבורכם – פיאג'ו פורטר מקסי הוא בדיוק הרכב המתאים ביותר עבורכם כיום .

רכב מסחרי


כמה נתונים מובילים של רכב מסחרי פיאג'ו פורטר

כאשר מדברים על טנדר יעיל מדברים על טנדר פיאג'ו פורטר אשר אורך הארגז שלו מגיע   ל - 2.82 מטר ורוחבו 1.5 מטר. הארגז השטוח אינו בולט מעבר לגלגלים וניתן להעמיס עליו משטחים שונים בנוחות מירבית עד משקל של 1100 ק"ג ( 1.1 טון ). טנדר זה מגיע עם מערכת הייבר הידראולית חשמלית אשר אינה גוזלת כוח מהמנוע והיא מאד יעילה בשפיכת חצץ, אשפה וכל דבר אשר תעלו בדעתכם במסגרת העבודה שלכם. חשוב לציין כי מערכת זו ייחודית לפיאג'ו. בשל כך מתאים רכב מסחרי זה לצרכים של קבלנים עירוניים, עריות, שיפוצניקים, בעלי מקצוע שונים וכיוצא באלה .

יתרונות של פיאג'ו פורטר מקסי עבורכם

אין ספק כי פיאג'ו פורטר מקסי הוא טנדר ייחודי שאין דומה לו. הוא בעל יכולת תמרון מעולה בעיר בגלל ההגה החשמלי שמותקן בו עם מערכת EPS ויש לו רדיוס סיבוב מאד קטן יחסית לרכב מסחרי ( 3.7 מטר ) שהוא קטן מכל המתחרים שלו. המידות הצרות של רכב מסחרי זה מאפשרות לו לעבור ברחובות צרים במיוחד ובסמטאות וכל זאת מבלי לחסום את התנועה בזמן החנייה .

מחפשים טנדר עירוני – רק פיאג'ו ייתן לכם את הכל

אם אתם מחפשים רכב מסחרי עירוני לכל אחת מהמשימות שתוארו למעלה אין לכם מה להתלבט. רכב מסחרי מבית פיאג'ו מיוצרים באיטליה עם מכלולים מכאניים מתקדמים, מה שהופך טנדר זה למוביל מסוגו בעולם, ליעיל ולנוח ביותר שתמצאו בשוק .

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):