רכב מסחרי וכושר העמסה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> רכב מסחרי וכושר העמסה

רכב מסחרי וכושר ההעמסה

רבים מחזיקים ברכבים מסחריים, טנדרים, משאיות וכדומה על מנת להעמיס סחורה וציוד ולהעבירם ממקום למקום. רכבים מסחריים ומשאיות בעלי מנוע חזק ואיכותי וכושר העמסה גבוה, מאפשרים לעשות זאת ביעילות רבה וללא כל תקלות. רכבים אלה נחשבים אמינים ואפשר להתאימם על פי הצורך. לכל אחד מהם ניתן לחבר ארגז או מרכב, שישמש לצורך העברה זו ויישא בבטחה את הציוד או הסחורה עד שיגיעו אל יעדו.

על פתרונות ההעמסה השונים

קיימים סוגים שונים של פתרונות ההעמסה. ארגזי וילונות הם אחת האפשרויות. ארגזים אלה, וכפי שמרמז שמם, כוללים וילון עבה ועמיד, המגן על הסחורה או הציוד. הם עשויים ממסגרת של מתכת, עליה מולבש הוילון וכוללים גם גג קבוע. הם נחשבים פתרון מצוין, שכן מאפשרים העמסה ופריקה בקלות רבה, על ידי הסטת הוילון במהירות וביעילות. כשמדובר ברכבים מסחריים, ובעיקר במשאיות, ישנה חשיבות רבה מאד לכושר ההעמסה. ארגזים אלה מציעים העמסה ברמה גבוהה ומתאימים לצרכים רבים.

 

רכב מסחרי

אפשרויות נוספות הם הארגזים הסגורים או הפתוחים, בעזרתם אפשר להעביר גם כן ציוד או סחורה. הארגזים הפתוחים, למשל, הינם כמעין חצי קופסא, הם ללא גג, בניגוד לארגזי וילונות, והם מתאימים בעיקר להובלות כמו רכיבי אלומיניום שונים, מתכות או צינורות. ארגזים למשאיות בצורה סגורה טובים במיוחד להעברת ציוד כמו רהיטים או אפילו סחורה שיש לשמור עליה, בין אם היא דורשת תנאים מיוחדים כמו קירור למשל (ואז ייעשה שימוש בארגזי קירור סגורים) או סחורה רגישה. גם אלה, חשוב שיהיו איכותיים מאד, ממש כמו מרכבי משאיות, בין אם בשל הנסיעות הארוכות או סוג הסחורה או הציוד שיש להעמיס עליהם.

כיצד להבטיח כושר העמסה מתאים?

גם כשמדובר ברכב מסחרי המשמש כרכב לשירותי הובלות סחורה, מטען או ציוד כלשהו, חשוב לוודא כי באפשרותו לעשות זאת באופן יעיל, על מנת לשמור על הציוד או הסחורה שבו. אחת הנקודות החשובות ביותרבעת התאמת המרכב או הארגז, היא התייחסות לתו התקן. תו תקן זה מבטיח שמדובר בארגז או מרכב אמין וחזק, המבטיח גם את שלום הנהג הנוהג ברכב עצמו, וגם את שלומם של הנהגים האחרים על הכביש. חשוב לוודא, ובמיוחד כשזהו רכב מסחרי, שהוא יכול לשאת את כמות ומשקל הציוד המועמס עליו. למשאיות, למשל, מותאמים מרכבים שונים, בעלי גדלים שונים ויכולת העמסה שונה. כל זאת נקבע בהתאם לציוד ומשקלו. אותו הדבר נכון לרכב המסחרי. לפני העברת הציוד, יש להבטיח כי יכולת ההעמסה שלו מתאימה.

במידה ומועבר ציוד, הדורש קירור למשל או תנאים מיוחדים, חשוב להבטיח כי תנאים אלה יסופקו, בין אם זה רכב מסחרי כמו טנדר או בין אם זו משאית. במידה ומדובר במשאית, למשל, ניתן לבחור בארגזי קירור. אם זה רכב מסחרי כמו טנדר, חשוב להתאים את הפתרונות הנכונים.

 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):