רכב מסחרי או טנדר לאבטחה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> רכב מסחרי או טנדר לאבטחה

הצורך הקיים והגובר באבטחה של אירועים רבים כמו גם מבנים ומתמחים דורש מחברות אבטחה רבות לבנות מערך רחב הכול בתוכו כוח אדם איכותי ומקצועי, כלי נשק, כלי מיגון, ציוד נלווה ומערך לוגיסטי מקצועי קיים ומתפקד.

במקרים רבים נדרשת כמובן אבטחה מקיפה. על מנת שתהה כזו יש צורך מבצעי לספק אבטחה לא רק בעמדות סטטיות אלא להעניק כוחות אבטחה דינמיים אשר יוכלו לספק מענה ראשוני ומיידי במקרים אשר דורשים תגובה הולמת. הדבר כמובן מונע מאותם עמדות סטטיות לנטוש את עמדות הברזל שלהן בעבור טיפול של אותו מקרה.

הצורך במערך אבטחה דינמי ומקפיץ דורש כמובן תוספת של כוח אדם. הן ברמה של מערך צילום היקפי והן בעבור כוחות אבטחה אשר אמורים להתנייע על גבי רכבים. במקומות רבים ניתן להבחין ברכבים רחבים ומסיביים אשר משרתים את אותם כוחות אבטחה דינמיים. מרכבים אלו נדרשת עמידות רבה למול הדרישה לאבטחה מרבית לאורך כל שעות היממה. דבר הנלקח בחשבון בו בעת שנדרשת רכישה של רכבים עבור מערכי האבטחה של החברות.

חברות אבטחה רבות בארץ ובחו"ל מעדיפות לרוב ברכישה של רכבים מסחריים או טנדרים למערכי האבטחה הניידים שלהם. רכבים מסחריים כמו גם טנדרים נחשבים לרכבים עמידים, בעלי מנועים איכותיים וחזקים. בין היתר למערך השיקולים נכנסים כמובן שיקולים כלכליים לצד אותם שיקולים מקצועיים ומבצעיים. כל אלו מביאים לרוב את חברות האבטחה בבחירה של רכבים מסחריים וטנדרים, כאלו שישרתו את מערכי האבטחה שלהם.

חיסכון בדלק

למול העובדה שמערכי אבטחה רבים עובדים ללא הפסקה לאורך כל שעות היממה ובהם נדרש כוח נייד על הרכבים, הרצון הוא באופן טבעי במציאת רכבים אשר צורכים דלק באופן נמוך. רוב רובם של הרכבים המסחריים והטנדרים נחשבים כחסכוניים לעומת רכבים אחרים בשוק. חברות אבטחה המשתמשות ברכבים מסחריים או טנדרים נהנות מרכבים חסכוניים המגיעים ל-18 ק"מ בעבור ליטר דלק אחד במנוע דיזל ו-13 ק"מ לליטר במנועי בנזין.

עלויות אחזקה נמוכות

למול העובדה שמדובר ברכבים חזקים שמראש אמורים לעמוד באתגרים פיזיים יוצאי דופן מתגלים הרכבים המסחריים והטנדרים ככאלו בעלי עלויות אחזקה נמוכות לעומת רכבים אחרים בשוק. מעבר לכך, רכישה של מערך רכבים מעניקה לחברות אבטחה שירות רחב יותר שגם בו העלויות מצומצמות יותר.

העמסת ציוד ומאבטחים

לעומת רכבים פרטיים, טנדרים ורכבים מסחריים בעת הצורך יכולים לשמש להעברה והעתקה רבה של מאבטחים כמו גם של ציוד. במסגרת מערכי האבטחה הקיימים לא פעם נדרשת העברה של מאבטחים מנקודה אחת לשנייה בטווח זמן קצר, כשאלו הרכבים שיש וכדאי שיהיו קיימים עבור משימות אלו. בנוסף לכך, שימוש ברכבים רחבים אלו משמש את המאבטחים בהעמסה של ציוד ושינועו בעת הצורך ובאופן קל ופשוט ולכן רכבים אלו תורמים תרומה רחבה למערך הלוגיסטי ולא רק המבצעי של חברות האבטחה.

 

 

 

 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):