רכב יד שניה - האם כדאי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> רכב יד שניה - האם כדאי

רכב הוא מותרות יש רבים שיגידו, אך כיום בעידן המודרני זה כבר לא בדיוק כך ורבים מאתנו שיש להם רכב לא יודעים איך היו יכולים להסתדר בלעדיו. שגרת היום יום מלחיצה אותנו ואנו מתחילים את היום עם ריצות לגנים ולבתי הספר של הילדים, למקום העבודה שלנו ולפגישות במהלך יום העבודה, סידורים ומה לא... ואת כל זה אם אנו צריכים לעשות ללא רכב זה יהיה קשה הרבה יותר. ישנם כאלו היכולים להרשות לעצמם לקנות רכב חדש, וזהו יתרון כמובן, אך לא מעטים מאתנו קונים רכב יד שניה ומחליפים אותו אחת לכמה שנים כשצריך.
 

היתרונות שברכב שאינו חדש

עם יד על הלב, מי מאתנו לא היה רועד מפחד לנהוג ברכב חדש מהניילונים? מי מאתנו לא היה פוחד להחנות את הרכב במקום שמישהו עלול לפגוע בו ואפילו לעשות לו שריטה קלה? כל פגיעה ברכב חדש היא עוגמת נפש וזה כבר היתרון הראשון בקנייה של יד שנייה – אין את הלחץ הזה. בנוסף, רכב חדש מאבד הרבה מערכו מיד כשהוא עם בעלים חדשים לעומת רכב שאינו חדש אשר אומנם מאבד מערכו בכל יד שהוא עובר אך הרבה פחות באחוזים מאשר רכב חדש. וכמובן, רכב שאינו חדש עולה פחות מה שאומר שרבים מאתנו יוכלו להרשות אותו לעצמם.
 

בדיקת מסמכים

אם אנו מחפשים רכב יד שניה קודם כל כדאי שנלך עם מישהו שמבין ברכבים אם אנו לא כאלה. בשוק מסתובבים לא מעט נוכלים אשר קונים ומוכרים רכבים, וכשהם מגיעים לקונה פוטנציאלי הם מציגים את עצמם כבעלי הרכב מה שברוב המקרים אינו נכון. ולכן, בבואנו לקנות רכב ממישהו אנו צריכים קודם כל לבוא עם מישהו שמבין עניין ובנוסף לבדוק כמובן את המסמכים של הרכב, את השנתון, מיהו בעל הרכב ואם המוכר מציג את עצמו כבעל הרכב אז לבקש ממנו תעודות מזהות. כל אלו ימנעו מאתנו ליפול לעסקה שאנו ממש לא נרצה ליפול אליה.
 

בדיקה מכנית

כל רכב שהינו יד שניה צריך כמובן לעבור בדיקה מכנית, ואת זה אנו יכולים לעשות על ידי מוסך או מכון בדיקה מורשה אשר מבצע בדיקות לפני קניית רכבים. בדיקה במכון כזה לא רק תיידע אותנו האם ישנן בעיות ואילו בעיות ישנן אלא גם נקבל אחריות על הבדיקה כך שאם נמצא משהו לאחר מכן יהיה מי שייתן את הדין על כך.

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):