פינוי דירה בעזרת טנדר

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> פינוי דירה בעזרת טנדר

 

פינוי דירה הוא תהליך שרבים מאיתנו זקוקים לו מפעם לפעם. לקראת החגים אנחנו עורכים סדר משמעותי בבית ומחליטים לפנות ריהוט ישן או ציוד שצברנו ואין לנו בו צורך, במסגרת הכנת חדר הילדים החדש אנחנו נפטרים מכל מה שהיה בחדר הזה קודם, ובמקרים אחרים ופחות נעימים ייתכן שאנחנו זקוקים לפינוי דירה בעקבות פטירתו של אדם קרוב שאת דירתו עלינו להשכיר או למכור. הבעיה הגדולה בכל הקשור לפינוי דירה היא שאנחנו צריכים להתחיל לסחוב ציוד רב וריהוט כבד, ולא תמיד יש לנו את האמצעים לכך. מאחר ואחת הדרכים הטובות והפשוטות ביותר להעביר את הציוד הזה לחברים, מכרים או עמותות שהחלטנו לתרום להן, היא לבצע תהליך של פינוי תכולת דירה בעזרת רכב מסחרי או טנדר, ואם נודה על האמת – לרובנו פשוט אין כלי רכב כזה בנמצא.

פינוי דירה מקצועי

כאשר אנחנו נתקלים במצב כזה, שבו יש לנו ציוד רב וכבד להעביר ואין לנו את הכלים לעשות זאת בעצמנו, בין אם בשל משקלם הכבד של הפריטים שיש לשנע, ובין אם משום שאין לנו את כלי הרכב המתאים לכך, עומדת לרשותנו האפשרות לבצע הליך של פינוי דירה בעזרת טנדר או רכב מסחרי אחר, על ידי הזמנת חברה מקצועית שתעשה את זה בשבילנו. חברה מקצועית תשלח אליכם הביתה צוות שיגיע עם הניסיון ועם הכלים הדרושים – כדי שלא תצטרכו לדאוג יותר מדי. ביחד תוכלו למיין את הציוד שברשותכם ולהחליט מה עובר לידי מי. צוות המפנים יעמיס את הרכב המסחרי ויבצע את מלאכת ההפצה של הציוד לכל מי שתרצו, גם אם בחרתם לחלק רכוש לחברים, לבני משפחה ולמוסדות כאלה ואחרים. זוהי בהחלט אפשרות נוחה ופשוטה שמקלה באופן משמעותי על התהליך של פינוי הדירה, ואם אתם משהים אותו מתוך חשש שלא תצליחו להשלים את המשימה, ייתכן שכרגע מצאתם את הפתרון!

בחירת צוות פינוי דירה

אז איך בוחרים צוות מתאים לפינוי דירה? אין ספק שבאינטרנט תוכלו לאתר מספר חברות מקצועיות שיציעו לכם את השירות הזה, וכדי להבחין ביניהן ולהחליט באיזו חברה לבחור, יש כמה נקודות שחשוב מאוד להתעכב עליהן. התחילו כמובן בסקר שוק, בררו מי החברות הרלוונטיות, אילו שירותים הן מציעות ומה המחירים שלהן. ככל הניתן בצעו גם מחקר קטן כדי לקבל המלצות וחוות דעת של לקוחות עבר. הצוות הזה ייכנס אליכם הביתה ויטפל בציוד שלכם, אין שום סיבה להתפשר ולהזמין צוות שאיננו מקצועי או אמין דיו.

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):