מצברים לרכבים מסחריים

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> מצברים לרכבים מסחריים


הרוכשים רכב מסחרי  מודעים לעלויות הגבוהות הכלולות בהוצאה זו, ביחס לרכבים הפרטיים. מסתבר כי העלויות הידועות לרוכשי הרכבים המסחריים הן רק חלק מהמכלול של ההוצאות על רכבים מסחריים. אם טרם רכשתם רכב מסחרי חשוב לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים. במידה ואתם בעליו של רכב מסחרי תוכלו להשכיל מקריאת המאמר הבא אודות חשיבות האחזקה של מצברים המתאימים לרכיבם מסחריים.

רכבים ישנים, עלות ביטוח גבוהה, הוצאות דלק משמעותיות ונסיעות ארוכות, טסט הכולל תיקונים שונים ברכב והטיפולים השוטפים – כל אלו הופכים את התחזוקה של רכב מסחרי ליקרה הרבה יותר. בשל סיבה זו חשוב לשים לב לסוג המצבר הנרכש לרכב המסחרי.
 

מצברים לרכבים מסחריים
 

כמו שאר חלקי הרכב גם המצברים המיועדים לרכבים מסחריים נמכרים בעלות גבוהה יותר מאשר מצברים לרכבים רגילים. ברכישת מצבר לרכב מסחרי חשוב לוודא כי ניתנת תעודת אחריות לתקופת זמן ממושכת שכן המצבר המיועד לרכבים מסחריים בנוי למטרת חיים ארוכים ביחס למצבר הרגיל. 
 

תוצרת הארץ או חו"ל
 

המגוון הגדול המוצע לבעלי רכבים מסחריים כולל מצברים המגיעים מחו"ל ואחרים המיוצרים בארץ. בין אם אתם מעדיפים לרכוש מצבר לרכב המסחרי מתוצרת ישראלית ובין שאתם מעדיפים לרכוש מצבר לרכב מתוצרת חו"ל – ודאו כי אתם רוכשים תוצרת של חברה איכותית וידועה, בעלת מוניטין וניסיון בתחום. רוב המצברים המיוצרים בחו"ל הינם בעלי אחוז חומצה גבוה – נתונים שאינם מתאימים לארצנו. מסיבה זו חשוב לוודא כי המצבר מותאם למדינות חמות.
 

גודל המצבר
 

חשוב לוודא שהמצבר מתאים לרכב המסחרי. ישנם סוגים שונים של רכבים מסחריים וביניהם ניתן למצוא את האוטובוסים והטנדרים, משאיות ומוניות. כולם משתמשים בכמויות גדולות של דלק ונוסעים לא מעט ולכן רכבים אלו דורשים מצבר איכותי שישמש אותם למשך שנים רבות, ללא תקלות וללא צורך בהטענה בטרם עת. כדי לוודא כי המצבר שרכשתם אכן מתאים לסוג הרכב שלכם יש להיוועץ במוכר בחנות או לבדוק באינטרנט את ההגדרות הנדרשות של מצבר הרכב שלכם.
 

רכישה בטוחה
 

כאשר מדובר במצברים לרכבים רגילים ישנה חשיבות רבה ברכישת מצבר מפירמה ידועה. החשיבות גבוהה עוד יותר כאשר מדובר במצבר המיועד לרכב מסחרי. מאחר והעבודה עם רכב מסחרי הינה מסיבית ותדירה הרבה יותר מאשר שימוש ברכב פרטי, פשרה על איכות המצבר יכולה לפגוע משמעותית בהתקדמות העבודה. מצבר בלוי או לא איכותי יכול להרוס מערכות אחרות ברכב ולגרום לנסקים משמעותיים. רכישת מצבר איכותי לרכב מסחרי הינה בגדר חובה.

מצברים לרכב

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):