מימון לרכב מסחרי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> מימון לרכב מסחרי

בשעה טוב, העסק מתפתח יפה, והגיעה העת לרכוש רכב מסחרי, כזה שיוכל להכיל את כל הסחורה שהזמינו הלקוחות, שאיתו תוכלו לספק את הסחורה בבטחה ובשלמותה. כעת עולה וודאי השאלה, האם כדאי להשתמש בתקציב העסק עבור מימון לרכב, או בכלל כדאי לבחון נתיב מימון חוץ עסקי, כפי שמציעים שירותי ליסינג והבנקים השונים. כיום ניתן לבחון פתרונות מימון לרכישת רכבים מסחריים בשני נתיבים מרכזיים: בנקאי וחוץ בנקאי. שימוש באפשרות של מימון הרכב מחוץ לעסק, ללא ספק יעניק אורך נשימה פיננסית וסיוע של ממש.
 

איסוף מידע מקדים לפני רכישת רכב מסחרי

בדומה ללקיחת הלוואות בתחומים אחרים בחיינו, כגון: משכנתא, לימודים, שיפוץ וכיו"ב, גם בתחום מימון הרכב, מומלץ לבצע בדיקות מקדימות לפני נקיטת פעולות, בכדי שנבצע את הצעד הכי נכון פיננסית עבור העסק. אם כן, מהו המידע שיש לאסוף לפני פנייה למקור המציע הלוואה, ליסינג או מימון לרכב מסחרי? להלן מספר פרמטרים לבדיקה:

  • גודל הרכב – גודל הרכב שברצונכם לרכוש ישפיע ישירות על גובה העלות שלו, לכן, בדקו היטב את גודל הרכב המסחרי הדרוש לכם, הגיעו מוכנים לעת בקשת המימון, כאשר אתם יודעים בדיוק מה הנפח והמידות המתאימים לצרכים של העסק.
  • צרכים – רכבים מסחריים יש הרבה ובמגוון גדלים ודגמים. בכדי לבצע החלטה נבונה פיננסית "אל תקפצו מעל הפופיק", ובדקו כי אתם מכוונים לרכב המתאים, בהתאם לדרישות שהכנתם מבעוד מועד, וכמובן לפי מה שהמצב הפיננסי מאפשר לכם. 
  • ייעוד – מומלץ לקבוע מראש מה יהיה ייעודו של הרכב. האם יהיה לצורך הובלות בלבד, או בנוסף ישמש גם לאחר שעות העבודה את בני המשפחה או העובדים שעושים שימוש ברכב כדרך קבע. 

איסוף כל המידע הנחוץ והחשוב, יבטיח ביצוע החלטה נכונה ומתאימה. יש לציין כי גם במצב בו החלטתם להשתמש בתקציב העסק לשם רכישת הרכב, יש להיצמד לבדיקות המומלצות מעלה, על מנת לרכוש את הרכב המתאים.
 

הלוואות עבור מימון לרכב מסחרי 

החלטתם שצריך סיוע עבור מימון הרכב המסחרי החדש שהעסק זקוק לו עבור ניהול ותפעול תקין. כעת יש לפנות לחברות ולגורמים שיכולים להציע לכם הלוואה נוחה עבור מימון לרכב שאתם מבקשים לקנות. אם שאלתם "לאן לפנות?" כאן ההמלצות: כיום ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה מהבנקים השונים, ישנם גם חברות המציעות מימון ישיר באמצעות הלוואות בכל מיני תחומים לא רק לרכישת רכבים. כאשר תגיעו לעת בדיקת הנתונים, חשוב שתדעו כי ישנן הלוואות שונות, בעלות מרכיבים כאלו ואחרים, כמו הלוואות ללא ריבית או הצמדה, הלוואות ללא מקדמה וכן הלאה, יש לפעול בחכמה בדרך לקבלת כל החלטה שתהא. בדיקה מקיפה ונבונה, תבטיח לכם רכישת רכב מסחרי ללא כל בעיה 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):