מזגן מצובישי לרכב מסחרי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> מזגן מצובישי לרכב מסחרי

 

מה חשוב לדעת על מזגן מיצובישי לרכב?


מה חשוב לדעת על מזגן מיצובישי לרכב?

 


במידה ויש לכם רכב מיצובישי איכותי במיוחד, אתם כמובן מעוניינים גם להכיר היטב את הנושא של מזגן מיצובישי עבור הרכב עצמו. חשוב מאד לזכור ולהבין כי מזגני מיצובישי הם מותג הרבה מעבר למזגנים לרכבים עצמם. מיצובישי היא לא רק קונצרן רכבים - אלא גם חברה גדולה מאד לייצור של מוצרי חשמל, ולכן אפשר למצוא כמובן גם מזגן מיצובישי לבית, לעסק ולתעשייה. עם זאת, ברור שהחברה גם משווקת מזגנים מיוחדים לרכבים - בראש ובראשונה לרכבי מיצובישי עצמם. אז מה חשוב לדעת על המזגנים הללו, על האיכות שלהם, על טיפול בתקלות וכיו"ב?

 
 

המרכיבים, האיכות, ועוד דברים על מזגן מיצובישי

 

  • חיסכון באנרגיה - באופן כללי, מזגן מצובישי מצטיין באחת הקטגורויות החשובות ביותר לכל מזגן באשר הוא - חיסכון באנרגיה. כאשר מדובר על מזגנים לרכב, הדבר כמובן חשוב פי כמה. המזגנים שמותקנים ברכבים כפי שאתם בוודאי יודעים, מתחברים למערכת חשמל של הרכב, וגוזלים ממנה אנרגיה. המשמעות של זה היא פשוטה - כאשר מדליקים את המזגן ברכב, הדבר משמעותי צריכה יותר גבוהה של דלק מצד הרכב. מבינה זו, למזגני מצובישי שהם חסכניים באנרגיה יש משמעות אדירה לתפעול השטף של הרכב. כאשר המזגנים הללו חוסכים באנרגיה, המשמעות היא צריכה פחות גבוהה של דלק, ולטווח הארוך - אתם כמוסן צריכים לתדלק לעתים רחוקות יותר, כך אתם חוסכים בהוצאות. זוהי תכונה חשובה מאוד ששמה את מזגני המיצובישי החזית המזגנים בעולם הרכב. 
     
  • חלקי חילוף - אחד הנושאים החשובים ביותר בהתקנה של מזגן מיצובישי עבור הרכב שלכם, הוא הנושא של חלקי חילוף. שימו לב כי כמו כל רכיב, גם המזגנים זקוקים לעתים לתיקון - במיוחד הדבר נכון עבור המזגנים הישנים יחסית ברכבי מיצובישי. במקרים הללו, יש לפנות כמובן למוסך מתאים, שבו יוכלו לספק לכם חלקי חילוף מתאימים לרכבי מיצובישי, בדגש על המזגנים. לעתים צריך להחליף רכיב כמו המדחס או כמו המעבה של המזגן, וכמובן שרק טכנאי רכבים מוסמך יכול לבצע את ההתקנה וההחלפה במקרים הללו.
     
  • אחריות - באופן כללי, אתם מקבלים כידוע אחריות על הרכבים שאתם רוכשים - בין אם מדובר על רכב מיצובישי, או על רכבים אחרים. שימו לב שהאחריות צריכה להיות לא רק על גוף הרכב עצמו אלא גם על המערכות הפנימיות שלו - כולל על המערכת של מזגן מיצובישי. המזגנים של חברת מיצובישי מגיעים לרוב עם אחריות למספר שנים, כאשר האחריות היא בעיקר על הרכיבים הגדולים כמו המדחס. אם אחד השסתומים מתקלקל לעתים צריך להחליף אותו תמורת עלות מלאה, אך העלויות במקרה זה הן נמוכות למדי.

 


ליהנות ממיזוג איכותי ברכב

 


בשורה התחתונה, בעזרת המזגנים של מיצובישי, אתם נהנים ממיזוג איכותי במיוחד בתוך הרכב שלכם. אלו מרכיבים שמומלץ בחום שלא לוותר עליהם, והמערכות הללו יוכלו לשרת אתכם למשך שנים ארוכות!

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):