ליסינג תפעולי לטנדר

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> ליסינג תפעולי לטנדר

ליסינג תפעולי לטנדר או רכב מסחרי

רכבים מסחריים ובתוכם גם טנדרים מופיעים על הכביש ללא הפסקה, כחלק ממערך השירות והעבודה של חברות, ארגונים ובעלי מקצוע עצמאיים. רבים מהגופים האלו מעדיפים לפנות לחברות ליסינג ולברר לגבי ליסינג תפעולי שמהווה פתרון נוח יותר מבחינת המחיר ופריסת התשלומים. 
 

מהו רכב מסחרי?

רכב מסחרי הוא רכב שניתן לעובד מסוים של החברה, משמש להסעת עובדים או לעבודה של אותו עובד במהלך היום. לרוב הרכב ניתן לעובד לאורך כל שעות היממה והוא משמש גם כרכב אישי בשעות שאינן מוקדשות לעבודה. אם זאת, ההגדרה אומרת שמדובר ברכב מסחרי שאינו פרטי או משפחתי. בתוך שורת הרכבים המסחרים נכללים גם טנדרים המשמשים טכנאים ועובדי שירות, חברות הובלה קטנות או כל חברה אחרת. חברות הליסינג מגדירות רכב שמגיע עד למשקל של 3500 ק"ג כרכב מסחרי תפעולי. 
 

קצת על ליסינג תפעולי

רוב החברות בענף הליסינג מציעות לחברות ואנשי מקצוע עצמאיים ליסינג תפעולי על רכבים כמו אלו שתיארנו כאן. הליסינג פועל על פי תשלום קבוע של החברה או איש המקצוע העצמאי לחברת הליסינג ואילו החברה מטפלת בתחזוקת הרכב. היתרון הגדול כאן הוא לחברות שזקוקות למספר רכבים או אפילו לפיתוח של צי רכב לשירות ועבודה. במקרה זה החברה יכולה לבחור מתוך מאגר גדול של רכבים מסחריים וטנדרים מסוגים שונים ולהקים צי תוך שהן מתנהלות מול חברה אחת שדואגת לכל.

יתרון נוסף של ליסינג תפעולי נעוץ בעובדה שהעובד או הנהג לא משלם מס שווי על השימוש ברכב. המס, גם אם אותו עובד לוקח איתו את הרכב הביתה לאחר העבודה, מוטל על החברה ולא על העובד עצמו, בניגוד לליסינג פרטי. במרבית החברות מתנהלים הסכמים מול החברה לעובד, לפיהם העובד סופג חלק קטן מהתשלום של המס ומורשה לקחת את כלי הרכב איתו הביתה גם לשימוש פרטי לאחר שעות העבודה. 
 

ליסינג תפעולי – בחירת חברת ליסינג

כשמדובר בליסינג תפעולי לטנדר או רכב מסחרי, שאמור לשמש לעבודה ולשירות, חשוב לבחור בחברה איכותית, מקצועית ומוכרת. כדאי לוודא שהחברה מציעה מאגר של כלי רכב איכותיים וטובים לשימוש, במצב טוב וללא היסטוריה של תקלות. בנוסף, התשלום על הרכבים צריך להיות הוגן וממוצע לשוק, כך שהחברה תוכל לשלם באופן קבוע סכום אחיד ולא תקבל בכל חודש חשבון שונה. דבר חשוב נוסף הוא שירותי התחזוקה שמציעה חברת הליסינג. חשוב לבדוק מראש אלו שירותי תחזוקה נכללים בתוך תנאי החכירה של הרכב. 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):