יתרונותיו של רכב מסחרי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> יתרונותיו של רכב מסחרי

יתרונותיו של רכב מסחרי עד 4 טון  

רכבים מסחריים לא חייבים להיות רכבים מאסיביים וענקיים, ניתן לרכוש במקום זאת רכב מסחרי עד 4 טון וליהנות מכל היתרונות של רכב פרטי בשילוב עם יכולות של רכב מסחרי. בואו ונבדוק מה היתרונות של רכב מסחרי עד 4 טון?

תמרון ויעילות העבודה

עבור בעלי מקצוע רבים, יכולת תמרון עם הרכב שלהם חשובה מאוד במהלך יום העבודה. כך למשל חשמלאים, מרכיבי דודים, גננים וכדומה ישמחו לרכב קל,אשר ניתן להיכנס אתו לסמטה או לחניה של בית הלקוח. אם כבר בחניה עסקינן, רכב מסחרי גדול בהחלט סובל מחיסרון משמעותי, בתחום זה במיוחד באזורים בהם יש ממילא מחסור חמור בחניה כמו אזור ירושלים או אזור המרכז למשל.

בטיחות ונוחות בנהיגה

רכבים מסחריים גדולים מהווים סיכון בטיחותי גבוה יותר מאשר רכבים קטנים מתחת ל-4 טון. מעצם גודלם ומשקלם הנהיגה בהם קשה יותר ומורכבת יותר. לעומת זאת, רכב מסחרי קטן קל לתפעול, אינו בעל סיכון בטיחותי גבוה יותר מרכב פרטי אשר נמצא על הכביש שעות רבות ובנוסף, לא דורש רישיון עבור רכב מסחרי.

רכב מסחרי

 

חיסכון משמעותי בכספי הביטוח

ביטוח לרכב מסחרי הוא הוצאה גדולה עבור בעל עסק, במיוחד בעל עסק קטן. ביטוח לרכבים מתחת ל-4 טון נמצא תחת פיקוח, חברות הביטוח לא רשאיות לגבות סכומים מעל למותר להן על פי חוק. לעומת זאת, ביטוח לרכבים מעל 4 טון לא נמצא בפיקוח וחברות הביטוח יכולות לדרוש כל סכום אשר עולה על רוחן והן אכן דורשות סכומים גבוהים מאוד. עם זאת, מומלץ כמובן לרכוש גם ביטוח צד ג' וביטוחים נוספים של גרירה, נגד גניבה וכיוצא בזה משום שרכבים מסחריים נוטים להיות מטרה לגניבה ונוטים מעצם השימוש המרובה שלהם להיות בעלי סיכוי גבוה יותר לתאונות.

רכב מסחרי וגם חיסכון בדלק

יתרון נוסף של רכבים מסחריים עד 4 טון הוא החיסכון המשמעותי בדלק. בעוד שמשאיות צורכות דלק בכמויות גדולות, מנוע דיזל חסכני ברכב מסחרי קטן יעזור לשמור את חשבון הוצאות הדלק למינימום האפשרי.

חיסכון בעליות תיקון

רכבים מסחריים קטנים דורשים פחות טיפולים יקרים ומורכבים מרכבים מסחריים גדולים. בנוסף, תיקון של רכב מסחרי קטן זול יותר מתיקון של משאית. עלות תיקוני הרכב משמעותית מאוד במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את העובדה שרכבי עבודה מסחריים זקוקים לתיקונים וטיפולים תכופים יותר מרכבים פרטיים. 

שילוט על רכב מסחרי 
 
חברות רבות משתמשות ברכבים מסחריים כשלטי פרסומת לכול דבר ועניין, שילוט ועיצוב של משאיות ורכבים מסחריים  הפך להיות  מבוקש מאוד ואפשר לראות חברות גדלות כמו תנובה או אוסם אשר עיצבו את  הרכבים המסחריים שלהם באופן מעורר השראה ואשר תורם למותג החברה והנראות שלו על כבישי הארץ. 
להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):