טנדר לתובלה מקצועית

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> טנדר לתובלה מקצועית

כאשר אנו חושבים על תובלה מקצועית תמיד מדברים על כלי רכב גדול או בינוני, אבל יש לנו חדשות בשבילכם טנדר פיאג'יו פורטר טיפר הינו רכב מסחרי לתובלה מקצועית אשר בעצם מיועד לעבודה בעיר במקומות אשר בהם התמרון בהם לא פשוט כלל וכלל בלשום המעטה, בכניסה לרחובות קטנים ואף לסמטאות צרות ולחנייה בכל מקום אפשרי כזה או אחר. טנדר בגירסה זו כותב מחדש את דברי ימי התובלה המקצועית העירונית בצורה הטובה ביותר כיום, ומחירו האטרקטיבי הופך אותו ללא כל צל של ספק למוביל בתחומו. אל תזמינו רכב מסחרי לתובלה מקצועית בעיר לפני שתשמעו למה מסוגל הפורטר טיפר, ואיך הוא יוכל לסייע לכם במסגרת העבודה שלכם .

טנדר אמין, חסכוני ויעיל ביותר

האמת חייבת להיאמר - שילוב של שלושת פרמטרים אלה – אמינות, חסכון ויעילות הוא שילוב מנצח וחברת פיאג'יו, יצרנית רכב מסחרי זה לתובלה מקצועית בעיר, עומדת על כל השלושה באופן המקצועי ביותר שקיים כיום בשוק הרכבים בקטגוריה הספציפית הזו. נקודות החוזקה של טנדר מדגם פורטר טיפר של פיאג'יו הן כמובן יכולת תמרון מדהימה – רדיוס סיבוב של 3.7 מטר וכושר העמסת מטען של 815 ק"ג אם אפשרות לגרירת מטען נוסף על גבי נגרר במשקל של עוד 650 ק"ג. טנדר ייחודי זה מגיע בגירסת דיזל – 120D או בגרסת בנזין, ובשתי הגרסאות הללו מדובר על רכב מאד חסכוני בדלק, בעל עוצמה מכאנית ובעל שילדה חזקה באופן מיוחד. לרכב זה מערכת בלימה EBD + ABS אשר מבטיחים יציבות מקסימאלית ואחיזת כביש אופטימאלית בכל מצב וגם במצבי חירום .

רכב מסחרי

רכב מסחרי בעל כושר תמרון מדהים

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לתכנון ופיתוח רכב מסחרי עירוני הוא כושר התמרון שלו ובחברת פיאג'יו עשו זאת ובגדול. דגם פורטר טיפר הוא גדם מושלם מבחינה זו.  רדיוס הסיבוב הקטן שלו שהוזכר הוא משמעותי כשחושבים שלמתחרים שלו רדיוס תמרון של 5.3 מטר. המצאות הגה חשמלי ( EPS ) הופך את תמרון רכב מסחרי זה למעשה קל ונוח ביותר וגם כניסה ויציאה מכל מקום חניה בעיר. המימדים הצרים של טנדר זה מאפשרים לו תמרון בסמטאות צרות ובכל מקום בעיר ללא בעייה .

אז אם אתם מחפשים טנדר קומפקטי לתובלה מקצועית בעיר אין לכם מה להתלבט עוד – כנסו לאתר פיאג'יו ובואו לנסיעת מבחן בכל עת שתחפצו .

 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):