טנדר לעסק

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> טנדר לעסק

 

רכב מסחרי מבית פיאג'ו הוא הרכב היעיל ביותר שיש היום לשוק הטנדרים להציע לכל בעל עסק בתחומים שהם יש צורך בהעמסה של ציוד כזה או אחר ונסיעות רבות ברחבי ערים.

טנדר חדש לעסק חדש

אם אתם מקימים עסק חדש בתחום השיפוצים או הבנייה, זיפות גגות או עסק של תיקונים ושירות טכני הרי שללא כל ספק, אחד מן הדברים הראשונים אשר תצטרכו לעשות הוא לרכוש רכב מסחרי לצורכי העבודה שלכם, ואם כבר רכב מסחרי, אז זה צריך להיות רכב טוב אשר יענה על כל הצרכים המקצועיים שלכם מטבע הדברים כמובן.

אם כן, זה הזמן לשתף אתכם, כי לא תמצאו טנדר יותר מתאים לצרכים שלכם מאשר רכב מסחרי מתוצרת פיאג'יו. על מה אנחנו מדברים בעצם ? רכב מסחרי פיאג'יו הוא טנדר איטלקי עם רכיבים מכאניים של חברת דייהטסו אשר כוללים מנוע, תיבת הגיר וכיוצא באלה. השילוב של תיכנון ועיצוב איטלקי יחד עם מכאניקה מבית היוצר של דייהטסו הפכו את הרכבים המסחריים של פיאג'יו למובילים בתחום של הקטגוריה הייחודית הזו .

 

למה לרכוש דווקא רכב מסחרי מבית פיאג'יו ?

כל איש מקצוע כזה או אחר, אשר עוסק במתן שירות של שיפוצים, קבלנות, זיפות גגות או כל מקצוע טכני אחר בשירות הבית – זגגות, אינסטלציה, הרכבת דודי שמש וכיוצא באלה זקוק ללא כל ספק לשירותים יעילים של רכב מסחרי אשר ישרת אותו בתצורה הטובה ביותר וזה בדיוק מה שרכב מסחרי של פיאג'יו עושה בצורה מושלמת. רכב מסחרי של פיאג'יו מתוכנן לכל בעל מקצוע בנפרד וניתן להזמין אותו בדיוק לפי הצרכים הספציפיים של כל לקוח. ייתרון זה מעניק לרכבים מסחריים אלה גמישות שאין לרכבים אחרים בקטגוריה זו .

רכב מסחרי

מגוון רחב של אפשרויות פרוש לפניכם

טנדר פיאג'יו הוא בעצם יחידה בסיסית אשר ניתן להרכיב עליה מגוון רחב של ארגזים אשר מתוכננים לתת מענה לצרכים שונים. יש טנדר פיאג'יו עם ארגז ארוך במיוחד ולחילופין, ארגז קצר לאפשר יכולת תמרון נוחה יותר בעיר. יש ארגז פתוח וארגז עם דפנות סביב וניתן להזמין ארגז אשר הוא בעצם תחנת שירות דרכים וגם ארגז עם מנוף או עם מבנה מקורר. יכולת התימרון הטובה בעיר עם הרוחב הקטן של הרכב הופכים אותו למבוקש בקטיגוריה שלו ומאפשרים לכל בעל מקצוע, פרטי או ציבורי למצוא את הדגם אשר בסופו של דבר מתאים לו .

אם אתם מחפשים טנדר חדש לעסק חדש, הפסיקו לחפש. חברת אלון מוטורס יבואנית פיאג'יו לא רק מביאה לכם את הטוב ביותר היא גם פרשה רשת מוסכים בכל הארץ לתת לכם שירות בכל מקום . 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):