טיפולים שעוברים רכבי עבודה

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> טיפולים שעוברים רכבי עבודה

רכבי הסעות ומשאיות עוברים קילומטרים רבים בנסיעותיהם היומיומיות. דבר זה מצריך הקפדה יתרה על שגרת טיפולים שתשמור על תקינות הרכב, וכן לוודא בטיחות הנוסעים הרבים שעולים אל רכב ההסעה, או לחלופין לדאוג למשל שהמזגן יעבוד באופן תקין במשאית המכילה תא קירור בחלק האחורי שלה.

רכבי הסעות ,משאיות ואוטובוסים - גם בחברות השכרה כמו: השכרת אוטובוסים נוסעים מספר גדול של קילומטרים רבים, וכן נושאים משקל רב עליהם. דבר זה גורם לבלאי מוגבר בקרב רכבים אלה, מה שמצריך את הבעלים שלהם לשמור עליהם, וכן משאיר אותם בידיעה שעליהם לשמר תמיד את יכולת הנסיעה שלהם, ובמיוחד כשמדובר ברכב הסעות, יכול לקרות מצב של סיכון חיי אדם במידה והרכב אינו מטופל כראוי. מעבר לכך, החזקה ברכב הסעות דורשת עמידה בתקני בטיחות, שמאפשרים לחברת ההסעות להחזיק בתעודה המעידה על כך שחברת ההסעות מטפלת באופן תדיר ברכבי ההסעות שלה. 

בנוגע למשאיות, המצב הוא די דומה.  רובן הגדול של משאיות נמצאות בבעלותן של חברות הובלה שונות, המובילות מגוון מוצרים: החל מריהוט לדירה, ועד מוצרי מזון המגיעים ממפעלים שונים. אם ניקח מקרה קיצוני יותר, ישנן גם משאיות המובילות חומרים מסוכנים בדרכים, ואם חלילה משאית זו תהיה מעורבת בתאונה, הרי יכול לקרות מצב של ריבוי נפגעים. לשם כך, חברות הובלה רבות דואגות לשמור את רכבי המשאיות שלהם במצב מעולה וכשיר לנסיעה בכל עת.

בנוסף, במשאיות ישנו דגש רב על בחירת  המוסך. ישנן חברות ביטוח רבות המתנות את הביטוח הניתן למשאיות אך ורק אם מתחייב בעל המשאית לטפל במוסכים המורשים בלבד, שאליהם משויכת החברה של המשאית.

מעבר לכך, כשנבחר מוסך למשאית שלנו נרצה לבחור מוסך שיש לו רצפת אפוקסי. מה זה אומר? רצפת האפוקסי נפוצה בשימושה בחניונים ובמוסכים, וזאת בגלל העמידות שהיא מוסיפה לרצפה שעליה היא נמצאת.

כאשר תגיעו למוסך לבדיקה התקופתית, בעל המוסך יצטרך לבדוק את המשאית שלכם, ובין היתר יצטרך לבדוק גם את הבלמים של המשאית. הבלמים הינם חלק מהותי במשאית, שכן הם אינם כמו הבלמים הרגילים של המכוניות הפרטיות, אלא יותר מאסיביים וכבדים, ונוצרו במיוחד כדי לעמוד בעומסים הגדולים של המשאיות.

בנוגע לרכבי הסעות של חברת ההסעות, ישנם הרבה מוסכים שמטפלים ברכבי הסעות, ביניהם גם המוסכים המורשים של כל יצרן. עם זאת, בעקבות הפרש המחירים הגבוה בין המוסכים המורשים לבין המוסכים הלא מורשים- הרבה נהגים וחברות דואגים לעשות סקר שוק לפני שהם יוצאים החוצה ומתקנים את רכבם. כמו בשוק הפרטי, צעד כזה יכול לחסוך להם ממש אלפי שקלים.
 

טיפולים נוספים שעוברים רכבי הסעות וטיפולים הם:

  • טיפולים תקופתיים
  • בדיקת כשירות לנסיעה בחורף
  • תיקון מזגן
  • צמיגים המיועדים למשאיות

 

כדי לחסוך לעצמנו את הזמן , ולבלות כמה שיותר במוסכים, אפשר לשוטט מעט באינטרנט , ולקבל השכלה על אילו מותגים מומלצים כשבאים לבחור משאית שאיתה נעבוד בשוטף.

חברת הסעות

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):