השכרת רכב בישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> השכרת רכב בישראל

שמים את הרכב במוסך ונהנים


מי מאתנו לא מכיר את תסריט הבלהות הזה?

 אתם בעיצומו של יום מטורף בין פגישה אחת לשנייה, מאחוריכם פגישה אחת ולפניכם מרתון מטרוף של פגישות אל תוך הלילה, אתם נכנסים לרכב, מסובבים את המפתח – וכלום. הרכב ענה בשתיקה רועמת. אתם מנסים פעם נוספת ואחריה שוב וכלום. המחשבות רצות מה לעשות קודם? להודיע למקום העבודה, לדחות את הפגישות, להתקשר לביטוח ולגרר הקרוב, לקוות שהוא יגיע במינימום זמן ולהתפלל שהמוסך יהיה זמין ושהטיפול ייגמר בעלות מזערית, שברכב לא יתגלו ליקויים מרעישים חדשים ולקוות שהיום לא יתבזבז בהמתנה... מי מאתנו לא היה בסיוט הזה לפחות פעם אחת בחייו?

גם אם הגזירה הייתה ידועה מראש – וידעת מבעוד מועד שהרכב צריך להיכנס לטיפול במוסך – מהיום אין שום סיבה לשבת למוסכניק על הראש ולהלחיץ אותו שאתם חייבים שהאוטו יהיה מוכן בזמן כי אתם חייבים להוציא את הילדים מהגן בזמן. מהיום גם  אין שום סיבה שתפסידו יום עבודה או לחילופין תידחקו בין האנשים באוטובוס או שסתם תוציאו הון תועפות על מוניות. הפתרון הוא פשוט – השכרת רכב.

בימים אלו, השכרת רכב בישראל הינה פעולה פשוטה, זמינה, נוחה ולמרבה הפתעתכם...  גם מתאימה לכל כיס. האוטו במוסך? זה כבר לא משבר של איך אני אסתדר עם הילדים או איך אגיע לפגישה,  הזמינו מכונית ליום או יומיים והבטיחו שסדר יומכם לא ייפגע. עם רכב מהשכרה אפשר לאסוף את הילד מהגן ולהקפיץ את הילדה לחוג או לדלג בין פגישה לפגישה.

זה הזמן להפסיק להתבסס על שמועות ונתונים מימים עברו ששכירת רכב היא עניין יקר ולא כדאי. בשנים האחרונות חברות ההשכרה השונות עשו מאמצים רבים בכדי להציע ללקוחות הצעות אטרקטיביות וכדאיות. חברות ההשכרה השונות מציעות מגוון רחב של מכוניות מדגמים שונים, גדלים, נפח מנוע וסוג גיר – וכל אחד יכול להרכיב את הדיל שמתאים לו ולמצוא את האוטו שמתאים למידותיו ולסידורים שעליו לבצע. רק יש  לשים לב ולקחת בחשבון שרוב החברות אינו מתמחרות את  מחיר הדלק.


השכרת רכב בארץ יכולה להיות פתרון לאלו מכם המתכננים טיול יומי או שמעוניינים בהשכרת רכב לחודש ומפחדים לנסוע לצפון  ליומיים עם האוטו המקרטע, או לרדת לאילת עם החברים.  נסיעה ברכב מהשכרה היא מענגת ונוחה. הרכב מגיע נקי ומצוחצח ועם ריח של חדש. המנוע יהיה שקט והוא מבטיח חווית נסיעה משודרגת וממכרת לכל יעד ולכל מטרה שתצטרכו לבצע.


ולאחר שכל הטירוף והמולת היום תסתיים, ואחרי שהמוסך יתקשר ויודיע שהאוטו מוכן – תוכלו לאסוף את האוטו שלכם, להתחיל לתכנן את היום הבא, ותוך כדי נסיעה הביתה אל הילדים, להתרפק על הנסיעה שהייתה לכם היום ולתכנן את "התקלה" הבאה.

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):