הובלה קטנה בעזרת רכב מסחרי

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> מאמרים רכב מסחרי >> הובלה קטנה בעזרת רכב מסחרי

 

מעבר דירה יכול להיות מרגש מאוד, בטח אם מדובר בשדרוג בתנאי המגורים, מעבר מדירת שותפים לדירת רווקים או יציאה ראשונה מבית ההורים. לצד ההתרגשות והשמחה על הצעד שבו בחרתם, אתם בוודאי מתלבטים לגבי אופן העברת הציוד שלכם. כאשר מדובר במעבר למעונות האוניברסיטה, לדירת רווקים ראשונה או אפילו לדירה ראשונה כזוג, יש לרוב צורך בהעברה קטנה יחסית של ציוד, שכוללת בגדים, פריטי ריהוט קטנים יחסית וציוד מטבח בסיסי. אנשים רבים מאמינים שכשמדובר בהובלה קטנה כל כך, הם יכולים לעשות את זה לבד, או לגייס כמה חברים עם מכוניות פרטיות שיעזרו להעביר את הכל ביום אחד. אלא שהובלת דירה לבד היא משימה לא פשוטה כלל, ויש ציוד שתתקשו להכניס לרכב פרטי – למשל, מכונת הכביסה או הספה שלכם בוודאי גדולים מדי.

פתרונות אפשריים

אחד הפתרונות האפשריים להתמודדות עם הובלה שכזו, היא על ידי ביצוע הובלה קטנה באמצעות רכב מסחרי או טנדר. אם אין לכם ציוד רב שדורש משאית וצוות גדול, הרי שזהו בהחלט פתרון אידאלי עבורכם. טנדר יוכל להכיל גם את מכונת הכביסה ואת הספה, כך שאין לכם סיבה להתלבט ולשקול בכלל את האפשרות לשבור את הגב במהלך המעבר. לצוות מובילים מקצועי יש גם ציוד מתאים שמקל את פעולות הסחיבה והשינוע של כל ציוד, כבד ככל שיהיה, מה שחוסך מכם ומהחברים שלכם זמן, מאמץ, סיכון וגם לכלוך לאוטו. הרי ארגזים משאירים אחריהם לכלוך וסימנים, גם אם תחליטו לכסות את המושבים במטרה להגן עליהם.

צוות ההובלה

גם כאשר אתם מזמינים הובלה קטנה באמצעות טנדר או רכב מסחרי, אתם עדיין צריכים לבדוק היטב מי צוות המובילים שיגיע לעזור לכם במשימה הזו, בדיוק כפי שהייתם פועלים בהובלה גדולה יותר. המובילים שתזמינו יהיו אחראים לציוד שלכם, אשר רובו בוודאי יקר לכם, בין אם מבחינת חומרית ובין אם מבחינה רגשית. בקשו המלצות, התייעצו עם חברים והשתמשו גם בכלי המחקרי המודרני ביותר שיש – גוגל. אל תשאירו את נושא האמינות ליד הגורל, בדקו בעצמכם מי הצוות המיועד לטפל בכם, ערכו השוואת מחירים והקפידו על איכות העבודה שאתם מזמינים. האיכות מורכבת משני מרכיבים חיוניים ביותר: מקצועיות ואמינות. כך שאם יש לכם ספק כלשהוא לגבי חברת ההובלות או הצוות שמטפל בכם, אל תהססו לרגע. הציוד שלכם יקר ואין כל סיבה לקחת צ'אנסים, בטח שלא ביום שהוא גם כך לחוץ ומרגש כשלעצמו. 

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):