ביטוח למסחרית

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

השדות המסומנים הם שדות חובה

דף הבית >> ביטוח רכב מסחרי >> ביטוח למסחרית

ביטוח רכב מסחרי – לא מה שחשבתם

רכב מסחרי הדורש רישיון סוג ב (B – עד ארבעה טון), מגיע עם נקודת פתיחה טובה יותר מרכב מסחרי שמשקלו מעל ארבעה טון -  גם מבחינת עלויות אחזקה, צריכת דלק, יכולת תמרון -  והוא מספק שירות יעיל ונוח, יחד עם חיסכון משמעותי לעסק.

יתרונות הביטוח של הרכב

לפוליסת ביטוח רכב מסחרי שמשקלו מעל ארבעה טון, אין תנאי מינימום הקבועים בחוק, מה שאומר שחברות הביטוח יכולות לעשות כרצונן ואכן, כך הן עושות. לעומת זאת, לפוליסות רכב עד ארבעה טון יש תנאי מינימום הקבועים בחוק ולכן המחירים סבירים בהרבה ומי שרוכש פוליסה כזו, יודע מראש מה חייב להיות כלול בה.

בעלי רכב מסחרי חייבים (כמו כולם) בביטוח חובה, אבל אין כמעט בעל רכב מסחרי שלא ירכוש גם פוליסת ביטוח מקיף הכולל ביטוח צד ג', שכן אלו רכבים עם סיכוי גבוה יותר לגניבה ועם סיכון גבוה יותר למעורבות בתאונות, בגלל שהם נמצאים יותר שעות בדרכים. אמנם, מדובר בביטוח זול בהרבה מזה המיועד לרכב מסחרי שמשקלו מעל ארבעה טון, אבל נוסיף לו ביטוח של אביזרים נלווים כמו וו גרירה, ארגז קירור, מנוף הרמה ועוד חלקים שעשויים להיגנב, או להינזק.

נוחות ובטיחות

חופש התנועה, מגוון הפעולות וקלות התפעול שמעניק לנו רכב מסחרי עד ארבעה טון, מאפשרים ביצוע עבודות בנוחות יתרה וביעילות מוגברת, שכן רכב כזה מתנייע בקלות יחסית בתוך הערים, יחד עם היותו נוח לנהיגה ובטוח מאד. כל אלה, יחד עם הקיצוץ בהוצאות ביטוח רכב מסחרי (המהוות את אחת ההוצאות הגבוהות על אחזקת רכב) והדלק, הופכים אותו לבחירה מוצלחת במיוחד.

חיסכון לשנים רבות

בעלות על רכב מסחרי הדורש רישיון סוג ב', משתמעותה, אם כן, חיסכון של שנים רבות ובעצם אנחנו נהנים מכל היתרונות של רכב מסחרי ומשלמים (כמעט) כמו על רכב פרטי. פוליסת הביטוח תכלול מספר סעיפים קבועים, כמו חילוץ וגרירה, אבל מעבר לכך כדאי להשקיע קצת זמן ולבחור סעיפים שיתווספו, או יוסרו מהפוליסה ויתאימו בדיוק לסוג הרכב ולעבודה שהוא אמור לבצע.

השוואת מחירי ביטוח רכב מסחרי עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.

להזמנת נסיעת מבחן אשאר פרטים ונציג יחזור אליך
נא מלא פרטיך
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:

מעוניין בפרטים נוספים על הרכב?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תודה צוות פיאג'ו ישראל

שם מלא:
טלפון:
דוא"ל (לא חובה):